با ما در تماس باشید

تعمیرات تخصصی انواع PC

انواع کامپیوتر های رومیزی | آل این وان | خانگی | رندرینگ | صنعتی

تعمیرات تخصصی انواع PC

تعمیرات تخصصی انواع PC با تیم تخصصی راهبردسیستم

کامپیوترها جزیی جدا نشدنی از زندگی تک تک ما هستند، از دریچه کامپیوتر است که بسیاری از فعالیت های زندگی و کاری خود را انجام می دهیم پس در صورت خرابی تعمیر کامپیوتر هم از خدماتی است که همه ما به آن نیاز خواهیم داشت. کامپیوتر در حالت کلی به دو قسمت اجزا سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شوند اجزا سخت افزاری مواردی مانند رم، هارد، مادربرد کارت گرافیک و …. را شامل می شود اجزا نرم افزاری هم سیستم عامل و نرم افزارهایی که روی کامپیوتر نصب هستند را شامل می شود و در صورت خرابی هر کدام از این اجزا به تعمیرات کامپیوتر نیاز خواهیم داشت.

تعمیرات کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر و تجهیزات وابسته به آن یکی از مفاهیم مهم در حوزه ی سخت افزار است. کامپیوتر ها بسیاری از نیاز های روزمره ی ما را پاسخ می دهند و به همین دلیل است که بروز اختلال و توقف در عملکرد آن ها برای ما بسیار مهم است؛ به طوری که در مواجهه با کوچکترین اختلال، به دنبال راهی برای تعمیرات کامپیوتر و رفع مشکل آن می گردیم. ارتباط با مراکز خدمات کامپیوتر برای مشاوره با کارشناسان تعمیر کامپیوتر، برای رفع مشکل در زمان کوتاه و به کارگیری مجدد سیستم، راه حلی مناسب برای این موضوع است.

کامپبوتر ها باعث به وجود آمدن مشاغل زیادی در سرتاسر دنیا برای انسان ها شده اند و روند پیشرفت های بشر را دچار تحول کرده اند؛ اما در کنار همه ی این خدمات برای بشر، استفاده از کامپیوتر مشکلات زیادی نیز به همراه دارد. اختلالات زیادی در ساختمان کامپیوتر رخ می دهد که برطرف کردن آن ها، ما را نیازمند تعمیر کامپیوتر می کند.

سرویس کامپیوتر

سرویس کامپیوتر و وسایلی که به طور مداوم با آن ها سر و کار داریم اصلا ربطی به مشکل داشتن یا نداشتن آن ها ندارد و بهتر است هر چند وقت یک بار اتفاق بیفتد. این دوره ی تناوبی برای سرویس کامپیوتر، به کارکرد کامپیوتر بستگی زیادی دارد.

سرویس کامپیوتر کمک می کند کامپیوتر شما دچار اختلالات عمیق نشود و اگر اختلالی در آن وجود داشته باشد، برطرف شود. اگر حمل کامپیوتر و بردن آن به مراکز خدمات کامپیوتر دشوار است، می توانید از خدمات سرویس کامپیوتر در محل استفاده کنید.

مشکلات رایج کامپیوتر ها

از جمله مشکلات رایجی که رایانه ها را به سوی سرویس و تعمیرات کامپیوتر سوق می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

.1هنگ کردن سیستم در حین کار

برای خاموش و برطرف کردن کوتاه مدت مشکل هنگ کردن کامپیوتر، راه حل ریست کردن را به شما پیشنهاد می کنیم؛ اما این کار فقط به خاموش شدن مشکل شما کمک می کند و راهکاری نیست که توسط متخصصان تعمیرات کامپیوتر تایید شود. برای حل این مشکل ابتدا بهتر است از وجود حافظه ی ذخیره سازی در درایو سی کامپیوتر خود اطمینان حاصل کنید و برای برطرف شدن آن به کارشناسان تعمیر کامپیوتر مراجعه کنید.

.2مشکلات سخت افزاری در ران شدن

مشکلات سخت افزاری که باعث اختلال در سیستم عملکرد کامپیوتر می شوند، ریشه های متفاوتی دارند. اختلال در رم و کارت گرافیک نیز می توانند مشکلات سخت افزاری متعددی را برای کامپیوتر ایجاد نمایند که برای رفع اختلالات رم و کارت گرافیک و خدمات کامپیوتر و سخت افزار های آن، باید با مهندسان سخت افزار ارتبط برقرار نمود.

.3سر و صدای زیاد کیس به هنگام کار و روشن شدن

سروصداهای کیس اغلب به دلیل اختلال در فن آن به وجود می آید. برای رفع این اختلال فن کامپیوتر را چک کنید؛ اگر سطح فن را گرد پوشانده، آن را با دستمالی تمیز کنید و اگر لق شده است، آن را سفت کنید. اگر با انجام این کارها، سیستم شما همچنان پر سر و صدا کار می کند، برای تعمیر کامپیوتر خود به متخصص و راهنما مراجعه کنید.

.4گرم شدن بیش از حد

فقدان تهویه ی مناسب، باز بودن چند برنامه همزمان در کامپیوتر و کار کردن با آن ها و نصب برنامه های سنگین گرافیکی روی سیستم، می تواند از دلایل گرم شدن بیش از حد کامپیوتر های خانگی باشد. سرویس کامپیوتر در دوره های مشخص زمانی در رفع این اختلال به شما کمک می کند.

برای دریافت خدمات تعمیرات تخصصی انواع PC، با ما تماس بگیرید.
02537834907 - 8
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 11 تا 20
question